Vážení zákazníci, při objednávce nad 10 000 Kč nelze zboží uhradit na dobírku.

Gino Cordin

Příběh vinařství Accordini Igino se začal psát v roce 1821 v srdci Valpolicella, oblasti se silnou a hluboce zakořeněnou tradicí vinohradnictví a vinařství. Tato vášeň začala díky dědictví: třem hektarům vinic, jejichž víno se vyrábělo pouze pro domácí potřebu. Rodina ráda trávila prázdniny a svůj volný čas v tomto Cru, zvaném "Le Bessole".

Úspěšný příběh začal právě zde, od domácí produkce k národnímu a mezinárodnímu podniku, díky neúnavné a obětavé práci Guida Accordiniho, Iginova syna, a jeho ženy Liliany, kteří řídí vinařství směrem k enologickým inovacím a nikdy nezapomínají na tradici.

Z původních tří hektarů vlastní v současné době vinařství Accordini Igino 35 hektarů vinic v oblasti Valpolicella.

Díky neustálé péči a pozornosti Guida a jeho spolupracovníků se na vinicích Accordini Igino pěstují pouze vysoce kvalitní hrozny, z nichž se vyrábí tradiční vína Valpolicella.

Růst a zrání odrůd Corvina Veronese, Corvinone, Rondinella a Rossignola jsou pod neustálým dohledem, aby byla zaručena vysoce kvalitní produkce vína, a to i díky technickým úpravám, které omezují ošetřování pesticidy a plýtvání vodou, a plně respektují životní prostředí. 

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem